Kostas Sloukas

Fenerbahçe Beko’nun Yıldızı Kostas Sloukas’tan Transfere İlişkin Açıklama

Fenerbahçe Beko ekibinin yıldız oyuncusu Kostas Sloukas, Yunan basınına konuştu. Gündeme dair açıklama yapan sporcu, Obra’nın gidişine değindi.

Fenerbahçe Beko ekibinde forma giyen yıldız basketbolcu Kostas Sloukas, Yunan basınına yapmış olduğu açıklamada Obra’nın gidişine ilişkin konuştu. Antrenörün gitmesi durumunda işlerin çok değişeceğini söyledi.

Bu dönemde Olympiakos veya Panathinaikos ekiplerine yönelik transferinin konuşulduğunu belirten oyuncu, sarı lacivertli takımla sözleşmesi olduğunu ifade etti. Fakat Obradovic’in ayrılma durumunda işlerin değişeceğini de belirtti.

Koronavirüs salgını sebebiyle Avrupa’da basketbol durmuş olsa da, transfer yapılmaya devam ediyor. Bu süreçte en fazla konuşulan isimlerden biri de sarı lacivertli ekibin yıldız ismi Kostas Sloukas oldu.

Durumu Obra’nın Gidişi Belirleyecek

Oyuncu ise duruma ilişkin yapmış olduğu açıklamada adeta Obradovic’in gidişi gerçekleşmiş olursa, işlerin değişeceğini de belirterek kendine bir kapıyı aralamış oldu.

Takımda pozitif çıkan bazı isimlere ilişkin de konuşan sporcu, Khimki ile Moskova’da oyunun olduğu dönemde arkadaşlarının virüsü kapmış olabileceğini ekledi. Kendisinin o müsabakada yer almadığını da söyleyen Sloukas, her ne olursa olsun Avrupa Ligi’nin iptal edilmesi gerektiğine inandığına dikkat çekti.

Oyuncu ile ortaya atılan bir iddia da son günlerde İspanya’dan gelmiştir. Real Madrid ekibinde Reyes’in emekliye çıkışının ardından adı sıkça takımla anılmıştı. Sarı lacivertli basketbolcu, böylelikle ortaya atılan iddialara ilişkin de açıklamasını yapmış oldu.