Tofaş Badalona Maç Sonucu 91-76

Tofaş Badalona Maç Sonucu Tofaş Bursa basketbol takımı ve Joventut Badalona bugün saat 19.00 da tofaş basketbol takımının kendi sahasında maç yaptılar.  Eurocup kapsamında yapılan maç aslında oldukça heyecanlı başladı Tofaş bursa basketbol takımı hemen atağa kalktı ve ilk devrede 17-15 skorla önde olmayı başardı. Oldukça başarılı bir oyun çıkaran Tofaş Bursa basketbol takımı bugün keyifli bir maç oynadıklarını dile getirdi.  

Tofaş Badalona Maç Sonucu  ile ilgili merakta olan taraftarlar ise maç sırasında şu ifadeleri kullandılar ;Bu maç ile birlikte taraftarlarda Tofaş bursa basketbol takımının aslında oldukça iyi oyunculara sahip olduğunu ve çok iyi bir oyun çıkarttıklarını ifade ederken baş antrenör Orhun Enenin Euro cup takımlarının seviyesinde olan bir antrenör olduğunu ve Tofaş’ın H grubundan çıkamazsan bundan dolayı çıkamayacağını birçok yoruma ifade ettiler. 

Maça zaten güzel başlayan Tofaş Bursa basketbol takımı bu motivasyon ile aradaki farkı açmak için ilk çeyrekte ataklarını arttırarak maça devam etti. Ve 29-13 skor yaparak aradaki skor farkını biraz daha açtı. 

Tofaş Badalona Maç Sonucu Ve Ayrıntıları

Oyunun devamında ise geri de kalan ve motivasyonunu kaybetmeden maça devam etmeye çalışan Badalona basketbol takımı aradaki farkı açık rahatlayan Tofaş Bursa basketbol takımı karşısında gücünü göstermek amacıyla atağa kalktı ve 22-22 skor ile maçın gidişatını az da olsa değiştirmeyi amaçladı. 22-22 beraberlik skorunun ardından Tofaş Basketbol takımı Joventut Badalona ispanya basketbol takımı karşısında üstünlük elde etmek için farklı stratejiler kullanarak devam etmeye karar verdi. Buna rağmen motivasyonu düşen ve biraz yorulan takımımız tofaş bursa basketbol takımı Joventut Badalona İspanya basketbol takımı karşısında skoru fazla değiştiremedi ve Joventut Badalona 23-26 skor ile öne geömeyi başardı. 

Oyunun son düzlüğünde toparlanan Tofaş Bursa basketbol takımı karşı takım olan Joventut Badalona ispanya basketbol takımınını 91-76 skor ile mağlup etmeyi başardı. 

Maçın yapıldığı Salon: TOFAŞ basketbol sahası

Hakemler: Spiros Gkontas (Yunanistan), Sergio Silva (Portekiz), Sebastien Clivaz (İsviçre)

TOFAŞ oyuncu kadrou: Berk Uğurlu 4, White 5, Mejia 8, Phillip 4, Muhsin Yaşar 14, Berkan Durmaz 2, Barış Ermiş 6, Brown 20, Lojeski 8, Williams 20

Joventut Badalona oyuncu kadrosu: Xabi 9, Prepelic 3, Omic 9, Zagars, Harangody 15, Dimitrijevic 15, Buford 8, Parra 2, Morgan 12, Ventura 3

1. Periyot: 17-15

Devre: 46-28

3. Periyot: 68-50

Tofaş Badalona Maç Sonucu

diğer basketbol takımları hakkında bilgi almak isterseniz tıklayın.