TOFAŞ Başantrenörü Orhun Ene’den Maç Sonrası Açıklama Geldi

ING Basketbol Süper Ligi’nde 21’inci hafta mücadelesi için Galatasaray Doğa Sigorta ekibi ile karşı karşıya gelen TOFAŞ ekibi müsabakadan 80-75 skorla mağlup olarak ayrılmıştı. Alınan yenilginin ardından ise mavi yeşilli ekibin Başantrenörü Orhun Ene, maç sonrası değerlendirmede bulundu.

ING Basketbol Süper Ligi’nde 21’inci hafta müsabakası için Galatasaray Doğa Sigorta ile karşı karşıya gelen TOFAŞ Basketbol ekibi, mücadeleden 80-75 skorla mağlup bir şekilde ayrılmıştı. Maç sonrası değerlendirme ise Bursa temsilcisi ekibin Başantrenörü Orhun Ene’den geldi.

“Çok üzücü günler yaşıyoruz”

Çok üzücü günler yaşanması sebebiyle böyle bir durumda basketbol konuşmak istemediğinin altını çizen Ene, “Çok üzücü günler yaşıyoruz. Biz maç kaybediyoruz da insanlar nelerini kaybediyorlar. Onun için basketbolla ilgili konuşmak istemiyorum. Bunlar başka şeyler” ifadelerini kullandı.

Şu anda çok büyük bir üzüntü olduğuna da dikkat çeken Başantrenör, “Öncelikle bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Yakınlarına Allah sabır versin, güç versin. Her dakika, her saniye kalbimiz onlarla. İnşallah ülkemiz, askerlerimiz daha büyük acılar yaşamaz. Bizim için üzücü günler. Onun için yaptığımız işe de bugünlerde konsantre olmak kolay değil. Bütün şehitlerimiz için, bütün aileler için “başımız sağ olsun” diliyorum” diyerek açıklamasını sonlandırdı.