TOFAŞ Basket Ekibi Deplasmanda Fenerbahçe Beko’ya Mağlup Oldu

ING Basketbol Süper Ligi’nde 23’üncü haftasında TOFAŞ ekibi, Fenerbahçe Beko’ya Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda konuk oldu. Müsabaka 84-75 skorla sona erdi. Kazanan ise sarı lacivertli ekip oldu. Mücadele, koronavirüs sebebiyle seyirci olmadan oynandı.

ING Basketbol Süper Ligi’nin 23’üncü hafta müsabakası için Fenerbahçe Beko ekibine konuk olan TOFAŞ Basket ekibi, mücadeleden 84-75 skorla mağlup ayrıldı.

Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda oynanan mücadele, tüm dünyada yaşanan yeni tip koronavirüs sebebiyle seyircisiz bir şekilde oynandı. Bursa temsilcisi oyuna Berk Uğurlu, Matt Lojeski, Rion Brown, DJ White ve Muhsin Yaşar beşlisi ile başladı. TOFAŞ ekibi oyunun ilk periyodunu 19-20 skorla önde kapattı.

İkinci periyoda iki takım da karşılıklı sayılar ile başlasa da soyunma odasına üstün giren ekip 44-37 skorla Fenerbahçe Beko oldu.

Bursa Temsilcisi Müsabakadaki Farkı Kapatamadı

Mücadelenin üçüncü çeyreğinde farkı 6’ya kadar indiren mavi yeşilli ekip, son çeyreğe de geriden girdi. Son periyoda üstün giren ekip de 66-54 skorla sarı kanarya oldu. Müsabakanın son periyodunda ise üstünlüğünü koruyan sarı lacivertli ekip, müsabakadan 84-75 skorla galip ayrıldı.