TOFAŞ Basket Ekibi Fenerbahçe Beko Maçına Hazırlık Yapıyor

ING Basketbol Süper Ligi’nde 23’üncü hafta müsabakasında Fenerbahçe Beko ile karşılaşacak olan TOFAŞ hazırlıklarına devam ediyor. 15 Mart Pazar günü saat 13:00’de oynanacak deplasman mücadelesinde, hazırlıklar ise Nilüfer TOFAŞ Spor Salonu’nda yapılıyor.

ING Basketbol Süper Ligi’nin 23’üncü haftasında Fenerbahçe Beko ekibine konuk olacak TOFAŞ Basket ekibi, müsabakanın hazırlıklarına devam ediyor. 15 Mart günü oynanacak oyunun hazırlıkları ise Nilüfer TOFAŞ Spor Salonu’nda yapılıyor.

Hazırlıklar Devam Ediyor

Isınma ve şut çalışmaları ile antrenmana başlayan mavi yeşilli ekip, sonrasında ise iki gruba ayrılarak maç yaparak çalışmalarına devam etti. Son derece tempolu geçen maçta yer alan oyuncular Barış Ermiş, Sammy Mejia, Devin Williams, Matt Lojeski, Berkan Durmaz, Muhaymin Mustafa ve Bora Satır oldu. Öte yandan maçın idaresi ise Bursa temsilcisinin Yardımcı Antrenörü olan Yalçın Küçüközkan’da idi.

Müsabakada diğer bir takımda ise Tarik Phillip, Rion Brown, DJ White, Muhsin Yaşar, Berk Uğurlu, Ege Demir ve Batın Tuna yarıştı. Bu ekibin yönetimi ise yine takımın diğer Yardımcı Antrenörü Sedar Özyer’de oldu. Oyun 58-49 skorla sona erdi.

TOFAŞ Basketbol ekibi, bugün gerçekleştireceği idmanla da Fenerbahçe Beko maçı hazırlıklarına devam edecek.