TOFAŞ Basketbol Takımı İç Saha İçin Kombine Biletlerinde Erken Yenileme Fırsatı

2020-2021 sezonunda TOFAŞ Basketbol Takımı için kombine erken yenileme döneminin başladığı duyurusu yapıldı. Bursa temsilcisi ekibi salonda desteklemek isteyenler, Nilüfer TOFAŞ Spor Salonu’nda oynanacak tüm iç saha maçlarını izleyebilmek için erkenden ve uygun fiyatla kombine biletle alabilecek.

TOFAŞ Basketbol Takımı’nı yeniş sezonda, tüm iç saha maçlarında sahada desteklemek isteyenler için uygun fiyatlı erken yenileme kombine biletleri satışa çıktı. Tüm iç saha maçlarını kapsayan kombinelerde, yeni sezon kombineleri erken yenileme ve satış döneminde özel fiyatlar uygulanacak.

Mavi yeşilli ekibi sahada destekleyen taraftarlar, Avrupa ve muhtemel Basketbol Süper Ligi play-off mücadelelerinde de geçerli olacak kombine biletlerine, erkenden ulaşarak uygun fiyata sahip olabilecek. Erken yenileme dönemi ise 4 Mart ve 31 Mart tarihleri aralığında yapılacak.

Uygun Fiyatlarla Takımını Sen De Destekle

Bu süreçte öncelikle olarak hak sahibi olan kişiler mevcut kombine kart sahiplerinde olacak. Biletix Çağrı Merkezi aracılığıyla alınabilecek biletlerde, koltuklar yenilenebilecek. Öte yandan bilet yenileme işlemi yapmak isteyen taraftarlar, 10 Mart günü saat 15:00 ve 19:00 aralığında, 11 Mart günü de saat 10:00 ve 19:00 aralığında gişeden işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

Uygun fiyatlı bilet satışı ise 1 ve 30 Nisan tarihleri aralığında yapılacak. Ve 2020-2021 sezonu genel yenileme ile satış dönemi de Ağustos ayında başlayacak.