TOFAŞ Spor Kulübü Medya Sorumlusu Olarak Ozan Demir’i İlan Etti

TOFAŞ Spor Kulübü, sosyal medya paylaşımı ile Medya Sorumlusu görevine yeni getirilen ismin duyurusunu yaptı. Mavi yeşilli kulübün medya görevine, Ozan Demir getirildi.

Yeni koronavirüs salgınının ardından, pek çok bilgiyi ve sosyal desteği sosyal medya üzerinden paylaşmakta olan spor kulüpleri, özellikle de son zamanlarda sosyal medya paylaşımları bakımından büyük bir rol üstlenmiş durumda.

Sosyal projeleri, oyuncuların sağlık durumlarını, evde kal çağrılarını, geçmiş maçların görüntülerini, yeni farkındalık kampanyalarını ve daha bir çok şeyi sosyal medya aracılığıyla resmi hesaplardan duyuran spor kulüplerinin başında ise Bursa temsilcisi olan TOFAŞ Spor Kulübü geldi.

Bursa’nın Tecrübeli Spor Muhabirlerinden Biri

An be an yapılan paylaşımlarla, her türlü durumda kamuoyunu ve taraftarını bilgilendiren mavi yeşilli kulüp, yeni Medya Sorumlusu Ozan Demir’i de yine paylaşımı ile duyurdu.

Yapmış olduğu duyuruda, TOFAŞ Spor Kulübü’nün Medya Sorumluluğu görevine, Ozan Demir’in getirildiğini söyleyen spor kulübü, kendisinin 2011 senesinden bu yana da Bursa’da pek çok farklı kurumda yapmış olduğu spor muhabirliğini deneyimine değindi. Hem Demir’e hem de TOFAŞ SK ailesine de hoş geldin dileklerinde bulunan kulüp, yeni görevlisi için de başarı dileklerinde bulundu.