TOFAŞ Spor Kulübü Sosyal Medya Paylaşımı İle Mutluluk Dağıttı

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve başta İtalya olmak üzere, Çin, İspanya, İran gibi ülkelerde binlerce kişinin ölümüne neden olan yeni tip koronavirüs Türkiye’yi de son günlerde esir aldı.

Dünya Sağlık Örgütü tarafından da pandemi olarak ilan edilen küresel salgın, Türkiye’de de her geçen gün artan vaka sayısı ve ölümler ile endişe yaratmaya devam ediyor. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından alınan karar ile de ülkedeki tüm liglerin ertelenmesine karar verildi.

Süresiz olarak liglerin ertelenme kararının ardından, spor kulüpleri oyuncularına izin vererek bir süreliğine tatil ederken, TOFAŞ Spor Kulübü ise sosyal medya paylaşımları ile bu zor sürece destek çıkmaya çalışan paylaşımlar gerçekleştiriyor.

Dünya Mutluluk Gününde En Mutlu Anları Paylaştılar

Sosyal medya üzerinden taraftarı ve rahatlatmak adına mutlu paylaşımlar gerçekleştiren TOFAŞ Spor Kulübü, Dünya Mutluluk Günü ile de mavi yeşilli ekibin sezon içerisinde yaşamış olduğu en mutlu anların fotoğraflarını paylaşarak TBT yapmak istediklerini belirten bir içerikle destekte bulundu.

Tofaş Spor Kulübü, yapmış olduğu paylaşımı #westaytogether, #HappinessForAllTogether ve #InternationalDayofHappiness etiketleri ile de destekledi.