TOFAŞ KAĞITSPOR

TOFAŞ Voleybol Ekibi Kağıtspor Ekibine Karşı 3-2 Mağlup Oldu

Erkekler Voleybol 1’inci Ligi A Grubu’nda 19’uncu hafta heyecanı için TOFAŞ Voleybol ekibi, Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor ile karşı karşıya geldi. Müsabakanın sonucu 2-3 Bursa ekibinin yenilgisi ile sona erdi.

Erkekler Voleybol 1’inci Ligi A Grubu’nun 19’uncu haftasında TOFAŞ Voleybol ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor ekipleri karşı karşıya geldi. Müsabakanın sonucunda mağlubiyet Bursa ekibinin oldu.

Cengiz Göllü Voleybol Salonu’nda gerçekleşen kıran kıran mücadelenin ilk setinde baskınlık kuran mavi yeşilli ekip, teknik molaya da 12-8 sayı üstünlüğü ile girme başarısını gösterdi. Bu üstünlüğü ilk setin sonuna kadar koruyan ekip, 25-23 bu durumdan 1-0 öne geçmeyi başardı.

Eşitliğe Yaklaşılsa Da Yetmedi

İkinci sette de hakimiyet kurmak isteyen ekip, teknik molaya bu kez 9-12 geride girdi. Son bölüme gelindiğinde ise oyuna ağırlık veren ev sahibi, skoru 20-21’e getirdi. Fakat bundan sonraki süreçte, sayı farkı açıldı ve eşitlik de sağlanamadı.

Son derece çekişmeli geçen müsabakanın sonucunda ise Ünal Akgünel’in ekibi, tie-break setinde geriden gelse de, müsabakayı kaybetmeye engel olamadı. Maç sonucunda TOFAŞ ekibi, 2-3 mağlup oldu.