TOFAŞ

TOFAŞ Yeni Sezon Dergisini Online Yayınladı

ING Basket Süper Ligi’nde mücadele eden Bursa temsilcisi TOFAŞ Basketbol Takımı internet sitesinde yeni sezonun dergisini çıkardıklarının duyurusunu yaptı.

Yeni tip koronavirüs salgını, tüm dünyada etkisini göstermeye devam ediyor. Bu süreçten en fazla etkilenenler arasında ise spor dünyası yer alıyor.

Uzun bir dönemdir maçların oynanmamasına, organizasyonların ertelenmesine ve antrenmanların yapılmamasına neden olan Kovid-19 salgını, beraberinde bazı çalışmaları da engelledi.

ING Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden TOFAŞ Basketbol Takımı, 2019-2020 sezonunun dergisini çıkardığını resmi internet sitesinden duyurdu. Fakat mavi yeşilli kulüp tarafından yıllık olarak çıkarılan derginin 10’uncu sayısının, ülkede ve dünyadaki etkilerinin hala devam etmesi sebebiyle dergi online olarak yayınlandı.

İçindekilere İlişkin Bilgi Verildi

Bursa temsilcisi kulübün resmi internet sitesi üzerinden paylaşılan online derginin 10’uncu sayısında TOFAŞ Spor Kulübü Başkanı Cengiz Eroldu’nun da sezon yazısı yer aldı.

2019-2020 sezonu A Takım kadrosunun tanıtımının beraberinde ayrıca imza posteri ve röportajları da dergide yer alanlar arasında oldu.

TOFAŞ Spor Kulübü idari ve teknik kadrosunun haricinde, altyapı ve diğer branşların tanıtımına da bu dergide yer verildi. Ve Altyapı Teknik Koordinatörü Samir Seleskovic ve Yeni Nesil TOFAŞ Proje Koordinatörü Kartal Önel’in yazıları ile kulüpten haberlere de yine dergide yer verildi.

Güncel Yazılar