TOFAŞ’lı Dewin Williams En Değerli Oyuncu Unvanını Aldı

TOFAŞ Basketbol ekibinin forvet mevki oyuncusu Devin Williams, 7Days Eurocup’un TOP 16 turunda en değerli oyuncu oldu. Başarılı sporcu top 16 turunda 15.3 sayı, 7.8 ribaund ve 20.8 verimlilik puanı ile değerli oyuncu seçildi.

TOFAŞ Basketbol Takımı’nda forma giyen Amerikalı pivot oyuncu Devin Williams, 7Days Eurocup’ta TOP 16 turunun en değerli oyuncusu seçilmeye hak kazandı.

Başarılı forvet mevki oyuncusu top 16 turunda 15.3 sayı, 7.8 ribaund ve 20.8 verimlilik puanı ile değerli oyuncu seçildi. Tarihinde ilk defa çeyrek final müsabakasında yer alacak olan Bursa temsilcisi, başarılı oyuncusu ile de adını bir adım öteye taşımış oldu.

Top 16 turunun en değerli oyuncusu (MVP) unvanını almayı başaran Williams, başarısı ile mavi yeşilli ekibe de pek çok katkı sağlamış oldu.

Grubunu İkinci Bitirdi

Bursa ekibi, yer aldığı H Grubu’nda Unicaja Malaga, Joventut Badalona, MoraBanc Andorre gibi pek çok önemli takımla da sıkı bir mücadele vererek, başarılı sonuçlar elde etmeyi de başardı. Toplamda 4 kez galibiyeti tadan 2 defa da yenilgi alan ekip, grubunu da 2’inci olarak tamamlamayı başardı.