Shane Larkin

Anadolu Efes Yıldızı Shane Larkin Gündeme Dair Röportaj Verdi

Anadolu Efes ekibinin yıldız oyuncusu Shane Larkin, koronavirüs salgını günlerinde yapmış olduğu röportajla gündem oldu. Kulübündeki son sezona ilişkin değerlendirme yapan Amerikalı basketbolcu, ligin durumuna dair de düşüncelerini ekledi.

Anadolu Efes ekibinin yıldız oyuncularından biri olan Shane Larkin, koronavirüs salgını sürecinde günlerini ülkesi Amerika’da geçiriyor. Canlı yayın bağlantısı ile röportaj veren efsane basketbolcu, kendi durumuna dair de açıklamalarda bulundu.

3.5 hafta kadar bir süredir topa dokunmadığını belirten Larkin, idmana çıkmayı da çok özlediğini ekledi. Amerika’da da durumun biraz daha ciddiye alınması gerektiğini belirten sporcu, Avrupa Ligi’ni de çok fazla özlediğini ekledi.

Herkes Çok Yüksek Seviyede Oynuyordu

Yaz döneminde dahi bu kadar özlem olmadığını söyleyen yıldız oyunu, o süreçte tatil fırsatı olduğunu ekledi. Ve özellikle tam play-off maçları döneminde zamanın durduğunu ifade eden Shane Larkin, ligde olmayı ve aynı zamanda Türkiye’de olmayı da çok özlediğine dikkat çekti.

Herkesin son dönemde çok yüksek seviyede oynadığını belirten oyuncu, Sinan Erdem Spor Salonu’ndaki atmosferin de müthiş olduğunu belirtti. Öte yandan ligin yeniden başlayacağı düşüncesine de inanmanın zor olacağını söyleyen Amerikalı basketbolcu, her şeyin düzelmesi için de dilekte bulundu.