Luis Atakaş Hatayspor’a Geliyor

Ze Luis Atakaş Hatayspor’a geliyor mu, transfer olacak mı gibi birçok iddia dolaşıyor. İddialar doğru mu tam bilinmiyor. 2 sezon öncesinde, futbol dünyasını yakından takip edenler bileceklerdir ve hatırlayacaklardır ki Fenerbahçe ve Ze Luis’in adı birlikte anılmıştı. Fenerbahçe’nin istediği Ze Luis diye haberler yapılmış, futbol gündeminde uzunca bir süredir bu konu konuşulanlardan olmuştu.

Fenerbahçe takımı ile adı anılmasına rağmen Ze Luis’in takıma transferi gerçekleşmemişti. Ze Luis’in şimdi de Atakaş Hatayspor’a transfer olacağı iddialar arasında yer alıyor. Bordo Beyazlılar 1967 yılında kurulmuşlardır. Atakaş Hatayspor Hatay’da kurulan Türk bir futbol kulübüdür.

Fenerbahçe’nin İstediği Süper Lig’e Geliyor

Hatayspor yeni golcüsünü bulmuş gibi görünüyor. Süper Lig’e Ze Luis geliyor iddiaları ortaya atıldı. Portekiz basınında da bazı haberler yer almıştı. Portekiz basınında Sic Noticias haberine göre görüşmeler sona ermek üzereydi. 31 yaşında olan genç oyuncu ile Hatayspor arasında bazı görüşmelerin yapıldığı ama tam kararın verilmediği haberleri yayınlanmıştı.

Hatayspor ile ilgili haberde farklı detaylar da göze çarpmıştı. Haberdeki bilgilere göre, eski Porto oyuncusunun Hatayspor ile 1 yıllık bir sözleşme yapacağı belirtilmişti. Ze Luis son olarak Suudi Arabistan ekibi olan Al – Taawon formasını giymişti. Ze Luis’in kulüp ile olan sözleşmesi artık sona erdi şeklinde haberde diğer başka bilgiler de yer alıyordu.

Son Dakika Transfer Haberleri

Fenerbahçe’nin UEFA Avrupa Ligi rakibi Dinamo Kiev idi. Dinamo Kiev’in de gündeminde futbolcunun yer aldığı haberleri iddia edilmekteydi. Kariyerinde Spartak Moskova, Lokomotif Moskova, Braga, Porto gibi kulüplerle kariyeri olan futbolcunun birçok kişinin, takımın gündeminde yer aldığını görüyoruz.

31 yaşındaki genç forvet oyuncusu, takımların son gündem konusu haline gelmiş gibi görünüyor. Ze Luis, Yeşil Burun Adalı milli bir futbolcudur. Jose Luis Mendes Andrade ve Ze Luis isimleri futbolcuya aittir. Lakabı Ze Luis’dir. Başarılı bir spor kariyeri olan Ze Luis, 2 sezon öncesinde Fenerbahçe ile anılıyordu. Fenerbahçe ile adı anılan Ze Luis’in transferi gerçekleşmemişti ancak bu olay, futbol dünyasının unutulmayan gündemleri arasına yerleşmişti.