TOFAŞ Basketbol

TOFAŞ Basketbol Kombine Karta İlişkin Açıklama Yaptı

ING Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden TOFAŞ Basketbol kombine karta ilişkin açıklama yaptı.

Kombine karta ilişkin açıklama yapan Bursa temsilcisi TOFAŞ Basketbol, yeni sezonun hangi şartlarda oynanacağıyla ilgili kararın ilan edilmesinin ardından, mavi yeşilli taraftarlara bilgilendirme metni ile duyuruda bulundu.

Yapılan açıklamada 2019-2020 sezonu kombine sahibi taraftarların haklarının baki olduğunu ve uygulanacak aksiyonlarda da kendilerine öncelik tanınacağı belirtildi. Öte yandan, TOFAŞ Basketbol kombine satışının yapılabileceği kısıtlamasız seyircili normal düzene dönülen ilk sezonda da mevcut koltuğunun öncelikli olarak yenileme hakkına sahip olunacağı ifade edildi.

Misafir Davetiye Hakkı Olacak

2020-2021 sezonu sezonunun kısıtlı sayıda seyircili oynanması durumunda da kulübün, bu sezon için kombine satışı gerçekleştirmeyeceği bildirildi.

2019-2020 sezonu kombine sahibi taraftarların, resmi makamların alacağı kararların ardından, 2020-2021 sezonunun kısıtlı sayıda seyircili oynanması durumu söz konusu olduğunda, oynanacak ilk 5 iç saha maçı için ücretsiz davetiye hakkının olacağı belirtildi. Bu durumun maç başı kombine başına 1 adet olmak üzere gerçekleşeceği ve 5 maçın ardından da sezonun kalan kısmı boyunca öncelikli bilet satış hakkına sahip olacağının da altı çizildi.

Güncel Yazılar