Tofaş Basketbol Takımı

Tofaş Spor Kulübü 23 Nisan Yarışması Bitti

Türkiye’nin önemli spor kulüplerinden olan Tofaş Spor Kulübü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için resim yarışması düzenlemişti. Salgın nedeniyle evde kalan çocukların eğlenmesi için düzenlenen yarışmaya birçok kişi katılmıştı. Çocukların gelişimi ve eğlenmesi için oldukça güzel projeler sürdüren Tofaş, son olarak resim yarışması ile birçok çocuğun resim yapmasını sağlamıştır.

Tofaş tarafından yapılan 23 Nisan resim yarışmasında birçok çocuk yarışmıştır. Yapılan resimlerin kulübe gönderilmesinin ardından yarışmasının sonuçları belli olmuştur. İnternet sitesinden yapılan oylamaların ardından yarışmayı kazanan ve dereceye giren kişiler açıklanmıştır. Dereceye giren çocuklara çeşitli ödüller verilmiştir.

Tofaş 23 Nisan Yarışmasının Sonuçları Açıklandı

23 Nisan için yapılan resim yarışmasının sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte birçok kişi çeşitli araştırmalar yapmaya başladı. Tofaş tarafından düzenlenen yarışmaya katılan kişiler, sonuçların yayınlanmasıyla birlikte internet üzerinden sonuçları araştırmaktadır. Tofaş Spor Kulübü web sitesi üzerinden yapılan oylamanın ardından sonuç listesi açılanmıştır.

Yarışmadaki çeşitli kategorilerde dereceye giren isimler şu şekildedir;

6-10 Yaş Kategorisi: 1. Zeynep Ela Kalaycı, 2. Erva Öztürk, 3. Baran Başçı

11-14 Yaş Kategorisi: 1. Can Mandacı, 2. Ege Sezen, 3. Burak Yeyin

Farklı kategorilerde dereceye giren ve jüri özel ödülleri almaya hak kazanan isimler, çeşitli ödüller kazanmıştır.