Tofaş Spor Kulübü

Tofaş Spor Kulübü’nden Resim Yarışması Projesi

Küresel salgın olan yeni tip koronavirüs sebebiyle uzun süre önce tedbir amaçlı olarak eğitimin okulda devam etmesine ara verildi. Evlerden online bağlantı şeklinde ders gören çocuklar, vaktini ise ev etkinlikleri ile geçiriyor.

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı’nın yaklaştığı günlerde ise Tofaş Spor Kulübü tarafından çocuklar için bir proje başlatılıyor. Bursa temsilcisi kulüp, Tofaş 23 Nisan Resim Yarışması ile Çocuk Bayramı’nın 100’üncü yılını evlerde coşku ile kutlamak adına etkinlik düzenliyor.

Havaların yavaş yavaş ısınmaya başladığı bahar günlerinde, evden çıkmak çocuklar için yasak. Koronavirüs salgınının önüne geçilebilmesi adına tedbir amaçlı olarak sokağa çıkamayan çocuklar, bu süreçte ise zorlanıyor. Eğitim için okullara da gidemedikleri için ayrı bir sıkıntı ile burun buruna geliyor.

Tofaş 23 Nisan Resim Yarışması

Vakitlerini evlerinde geçirmek zorunda kalan ve bu süreçte ev etkinlikleri ile vakit geçirebilen çocuklara ise Tofaş Spor Kulübü proje hazırladı.

Tofaş 23 Nisan Resim Yarışması ile, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100’üncü yılının, evlerde coşku ile kutlanması amaçlanıyor.

Bursa temsilcisi kulüp, başvuru için bilinmesi gereken tüm önemli bilgileri ise resmi sitesi üzerinden yayınladı. Çocuklara seslenen mavi yeşilli kulüp, çocuklardan hayallerinde olan basketbol dünyalarını çizmelerini isteyerek, bu coşkuya ortak olunması için harekete geçti.