Anadolu Efes

Tofaş Spor Kulübü’nden Baş Sağlığı

Yeni tip koronavirüs tüm dünyayı ciddi anlamda etkilemeye devam ediyor. On binlerce kişinin hayatını kaybetmesine neden olan salgın, taraftarlardan da can alıyor. Anadolu Efes Spor Kulübü Kovid-19 sebebiyle hayatını kaybettiği için ise basketbol dünyasında derin bir yas durumu yaşanıyor.

Tüm liglerin süresiz olarak ertelendiği yeni tip koronavirüs salgını, bir yandan da can almaya devam ediyor. Özellikle Avrupa ve Amerika’da etkisini gösteren salgın, Türkiye’de de 1 aydır yaşanıyor. Bu süreçte yüzlerce kişinin hayatını kaybetmesine de neden olduğu için derin bir üzüntü ve endişe durumu yaşanıyor.

Edinilen bilgilere göre ise Anadolu Efes Spor Kulübü taraftarlarından olan ve basketbola sevdalı Seyfullah Yılmaz da, Kovid-19 sebebiyle hayatını kaybedenler arasında yer alıyor. Kulübe destek ise diğer spor kulüplerinden geliyor.

Anadolu Efes Taraftarı İçin Destek

Acı haberi alır almaz Twitter üzerinden paylaşım yapanlardan biri de Tofaş Spor Kulübü oldu. Mavi yeşilli takımın resmi hesabından yapılan paylaşımda Kovid-19 sebebiyle hayatını kaybeden Seyfullah Yılmaz’ın ailesine ve Anadolu Efes Spor Kulübü camiasına baş sağlığı dileklerinde bulunuldu.

Genç yaşına rağmen hayatını virüs sebebiyle kaybeden genç Anadolu Efes taraftarının acısına bu şekilde spor kulüpleri arasında da destek gerçekleşti.