Dewin Williams

Tofaş Spor Kulübü’nün Başarılı Oyuncusu İçin Hazırlanan Video Twitter’da Paylaşıldı

Tüm liglerin yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle süresiz olarak ertelendiği dönemde, spor kulüpleri özel olarak maç veya antrenman yapamıyorlar. Oyuncuların ise idmanlarını ve çalışmalarını, formlarını korumak adına evlerinde bireysel olarak gerçekleştirdiği dönemde, kulüpler ise taraftarına destek çıkmaya çabalıyor.

Bursa temsilcilerinden olan Tofaş Spor Kulübü de, bu süreçte Bursalı taraftarına ve basketbol severlere yönelik sık sık paylaşımlar ve etkinlikler hazırlayarak, destek ve moral verme sürecini  sürdürüyor.

Takımların mutlu anlarının yanı sıra, başarılı basketbolcuların önemli sayıları, unutulmayan basketleri, unutulmayan maç görüntülerini de yine sosyal medya hesabı üzerinden sık bir şekilde paylaşarak, bazen de bunları birer etkinlik haline getirerek sunan Tofaş Spor Kulübü, bu kez de başarılı oyuncusu Devin Williams için hazırlanan bir videoyu takipçileri ile paylaştı.

Dewin Williams

7 Days Avrupa Kupası’nda Top 16 turu MVP’si oyuncusu olan Dewin Williams için hazırlanmış olan videoyu, sosyal medya paylaşım sitesi olan Twitter resmi hesabından paylaşan Bursa temsilcisi Tofaş Spor Kulübü ekibi, paylaşmış olduğu video ile oyuncusunun başarısına da dikkat çekti.

Videoyu hazırlayan Swish Cultures hesabını da etiketleyen mavi yeşilli kulüp, paylaşımını ayrıca #highlights etiketi ile takipçilerine gönderdi.