Dünya Otizm Farkındalık Günü

Tofaş Spor Kulübü Farkındalık Gününe Fark Kattı

Tofaş Spor Kulübü, sosyal medyayı etkin kullanması ile bilinen spor kulüpleri arasında ilk sıralarda gelmeye devam ediyor. Sık sık sosyal medya paylaşım sitelerindeki paylaşımları ile ön planda yer alan Bursa temsilcisi kulüp, özel günleri hatırlamaktan da bir an olsun vazgeçmiyor.

Tofaş Spor Kulübü, sosyal medyadaki paylaşımları ile ön planda olan kulüplerin başında geliyor. Özellikle de yeni tip koronavirüs salgınının ardından, taraftara moral verecek ve destek niteliğine olabilecek pek çok etkinlik hazırlayan ve Bursa taraftarının bu zor günlerde basketbol duyduğu özlemi giderecek paylaşımları ile de ön plana çıkıyor.

Özel günleri de hiçbir şekilde atlamayan mavi yeşilli kulüp, günün anlam ve önemine değinerek Dünya Otizm Farkındalık Günü için paylaşım yaptı. Gönderisinde farklılıkların farkında olduklarını ve otizmin de daima yanında olduklarını söyleyerek, yapmış olduğu paylaşımı #TofaşRenk etiketi ile de destekledi.

Farkımızın Farkındayız

2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü için resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşım yapan Tofaş Spor Kulübü, farklılıkların farkında olduklarını ve otizmin de daima yanında olduklarını belirterek #TofaşRenk etiketi ile gönderi paylaştı.

Paylaştığı gönderiye ayrıca #otizmeışıkyak, #2NisanOtizmFarkındalıkGünü ve #WorldAustismAwarenessDay etiketlerini de ekledi.