Stephen Curry

Yıldız Basketbolcu Stephen Curry Yeteneğini Çocuk Yaşlarda Da Göstermiş

Amerika Basketbol Liginda çe olan NBA tarihindeki en önemli yıldız oyunculardan Stephen Curry ile ilgili ortaya çıkan çocukluk görüntüleri, herkesi şaşırttı. Çocuk yaşında boyundan büyük bir basketbol topu ile üçlük atabilen yıldız isim, yeteneğinin varlığını da bu şekilde kanıtlamış oldu.

Amerikan Basketbol Ligi NBA yıldızlarından biri olan Stephen Curry, küçük yaşta çekilen görüntüleri ile tüm izleyenleri büyük bir şaşkınlığa uğrattı.

Çocuk yaşlarda neredeyse kendi boyundan daha büyük bir basketbol topu ile çok rahat bir şekilde üçlük atan yıldız, yeteneği adeta kanıtladı. Logodan dahi şutunu rahat bir şekilde, zorluk çekmeden atan yıldız oyuncu, yapmış olduğu işi o yaşlarda dahi göstermeye başlamış.

Babası Dell Curry Gibi Basketbolcu Olmayı Başarmış

Öte yandan yıldız basketbolcu, babası Dell Curry’yi takip etmiş ve kendisi de bir basketbolcu olmayı başarmış. Üstelik dünyanın en iyi basketbolcularından biri olarak, yeteneğini tüm dünyaya kanıtlamış.

Stephen Curry, küçük yaşlarındaki başarısını da devam ettirmiş ve NBA tarihinin de en başarılı şutörlerinden biri olmayı başarmış. Şimdilerde 32 yaşında olan yıldız oyuncu, küçük yaşlardaki yeteneğinin peşinden de giderek tarihin en başarılı şutörlerinden birisi olmuş durumda.