Darüşşafaka Tekfen

Darüşşafaka Tekfen Jarrod Jones İle Yollarını Resmen Ayırdığını Duyurdu

Basketbol Süper Ligi ekibi olan Darüşşafaka Tekfen, sezon başlangıcında anlaşmış olduğu Jarrod Jones ile karşılıklı anlaşma yaparak yollarını ayırdığını duyurdu.

Yeni tip koronavirüs salgını, spor dünyasında da pek çok olumsuz etkilerini göstermeye devam ediyor. Liglerin süresiz bir şekilde askıya alındığı dönemde, maçların ne zaman başlayacağına ilişkin net bir bilgi ise henüz paylaşılmadı. Bu dönemde spor kulüpleri ve yönetimlerin yanı sıra, sporcular da ciddi bir belirsizlik durumu ile karşı karşıya kalmış durumda,

Pek çok sporcu anlaşmasını karşılıklı olarak fesih yoluna giderken, kimisi ise neler olacağını bekleyiş aşaması içerisinde. Sporcuların antrenmanlarını bireysel olarak evlerinde yapabildiği dönemde, yönetimler ise oyuncularının maaşlarını nasıl ödeyeceğine ilişkin çeşitli planlar yapıyor.

Performansı İçin Teşekkür Dilekleri

Basketbol Süper Ligi ekiplerinden olan Darüşşafaka Tekfen ekibinde ise, beklenmedik bir ayrılık yaşandı. Sezon başında takım kadrosuna dahil edilen Jarrod Jones ile yolların resmen ayrıldığı duyuruldu.

EuroCup, Türkiye Kupası ve ING Basketbol Ligi yolculuğunda göstermiş olduğu performans için ise kulüpten oyuncu ile yolların ayrıldığına ilişkin açıklama geldi. Başarılı basketbolcunun takıma yönelik katkılarından dolayı teşekkür dilekleri de iletilirken, basketbol hayatı için başarı temennileri de paylaşıldı.