TOFAŞ

Nedim Yücel’den TOFAŞ Maçı İtirafı Geldi

Bursa temsilcisi Frutti Extra Bursaspor Kulübü Genel Menajeri Nedim Yücel, takımının Avrupa’daki hedeflerine ilişkin açıklama yaptı. Konuşmasına TOFAŞ Basketbol Takımı’na yer verdi.

Nedim Yücel, Avrupa’da mücadele etme gibi bir hedefleri olduğunu belirtti. Takımına ilişkin değerlendirmede de bulunarak, kendi ayakları üzerinde duran bir basket şubesi kurduklarının altını çizdi.

Sezonun geneline ilişkin de konuşan Nedim Yücel, son derece büyük bir iş başardıklarını düşündüklerini de söyledi. Gelecek sezonda ise taraftara Avrupa mücadelesi izleteceklerini ekleyerek, lige de kendi ekibinin renk kattığına dikkat çekti.

O Maçı Unutamıyorum 

Sezonda unutamadığı maçlara ilişkin de açıklama yapan Genel Menajer, sezonun ilk maçında galibiyet aldıkları TOFAŞ maçını unutamadığını söyledi. Ayrıca Pınar Karşıyaka ve Anadolu Efes ekipleri ile olan mücadelelerde de atmosferin çok iyi olduğunu belirtti.

Koronavirüs salgını sebebiyle maçların oynanmaması sürecine de değinen Yücel, özlediklerini vurguladı. Deplasmanda oynanan Fenerbahçe maçına da çok üzüldüğünü ve o maçı çok hak ettiklerini de söyleyen menajer, TOFAŞ’a karşı kaybedilen maçı da üzüntü ile andı.

Mavi yeşilli takımla olan mücadelede ise herkes çok büyük hata olduğunu ekleyerek, hiçbir şekilde maçın o kadar farka da ulaşmasına izin vermemeleri gerektiğini söyledi.

Güncel Yazılar