Tofaş Spor Kulübü

Tofaş Spor Kulübü’nden Öne Çıkanlar Paylaşımı

Yeni tip koronavirüs salgını sürecinde tüm spor ligleri süresiz olarak askıya alınmıştı. Salgının hız kesmesiyle bu durumun iyice belirsizlik kazanması ise spor kulüpleri açısından ciddi bir soruna neden oldu.

Türkiye’de tüm ligler 19 Mart itibariyle süresiz olarak askıya alınmıştı. Uzunca bir dönem sporcular antrenmanlarını evlerinde sürdürdü ve takım halinde çalışma durumu söz konusu olmadı.

Bu süreçte hem spor kulüpleri hem de sporcular, ne olacağının belirsizliği durumu ile ciddi sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya geldi. Futbolda ise beklenen karar açıklandı. 12 Haziran günü başlayacak olan liglerin ardından, gözler basketbola çevrildi. Yarın gerçekleşecek toplantının ardından ise Türkiye Basketbol Federasyonu liglerin geleceğine ilişkin kararı bildirmiş olacak.

Bu sıkıntılı süreçte kulüpler ise, taraftara destek çıkan takımların başında Tofaş Spor Kulübü geldi. Basketbolu özleyen ve morale ihtiyaç duyan taraftarlara sık sık çeşitli etkinlikler düzenleyerek sosyal medyada paylaşım yaptı.

Berkan Durmaz’lı Gönderi

Resmi sosyal medya hesabı üzerinden anket, etkinlik, oylama, eski videolar gibi çok çeşitli alanda paylaşım yapan Tofaş Spor Kulübü, son olarak ise Berkan Durmaz ile ilgili özel görüntüleri paylaştı.

Mavi yeşilli kulüp tarafından yapılan paylaşımda milli basketbolcu Berkan Durmaz’ın 2019-2020 sezonundan öne çıkan görüntülerini derleyerek paylaştı. Gönderide ise #highlights etiketini kullandı.