Şehmus Hazer

Şehmus Hazer En İyilerinde Berk Uğurlu’yu Saydı

Teksüt Bandırma ekibinin başarılı sporcusu Sehmus Hazer, karantina günlerine ilişkin açıklamada bulundu. Genç yıldız,  basketbol sezonunda en iyi performans gösteren ilk 5 yerli oyuncu arasında ise Tofaş Basketbol Takımı oyuncusu olan Berk Uğurlu’yu saydı.

Karantina günlerine ilişkin açıklama yapan Teksüt Bandırma oyuncusu Şehmus Hazer, ligin oynanmama kararına ilişkin de değerlendirmede bulundu.

Basketbolu çok özlediğini fakat insan sağlığından da önce gelmediğinin altını çizen başarılı basketbolcu, alınan kararı da doğru bulduğunu ekledi. Maçların oynanma durumunda ise seyircisiz oynanma ihtimalinin yüksek olduğunu ve taraftarın olmadığı maçların da anlamının olmadığını ekledi.

İyi Bir Sezon Geçirdik

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından alınan karardan ise son derece mutlu olduğunun altını çizen basketbolcu, doğru bir karar aldığını da özellikle vurguladı.

Sezona ilişkin de konuşan basketbolcu, çok kötü bir sezon geçirmediğini ve takım halinde de iyi bir uyum yakaladıklarını ifade etti. EuroLeague’de oynamanın hayallerinde olduğunu itiraf eden Şehmus Hazer, şu an şampiyon bir takıma fiziksel ve teknik anlamda hazır olmadığını söyledi. Fakat play-off mücadelelerini zorlayacak takımlarda da oynayabileceğine değindi.

Basketbol sezonunun en iyi performans gösteren yerli ilk 5’ini de söyleyen basketbolcu, bu sıralamada ilk olarak Tofaş Basketbol Takımı oyuncusu Berk Uğurlu’yu söyledi.

Güncel Yazılar