Barış Ermiş

Tofaş Basketbol Ekibinin Başarılı Oyuncusundan Evde Kal Çağrısı

Küresel bir salgın halini alan yeni tip koronavirüs salgını, tüm dünya için temel endişe sebeplerinden biri haline geldi. Türkiye’yi de olumsuz yönde etkileyen durumun önüne geçebilmek için ise spor kulüpleri evde kal çağrıları ile sürece destek olmaya devam ediyor.

TOFAŞ Spor Kulübü Basketbol Erkek Takımı oyuncusu olan Barış Ermiş de, yeni tip koronavirüs salgını sürecine destek olmak adına evini kafetaryaya çevirerek evde kal çağrısı yaptı ve basketbolseverler ile ilgili anlarını paylaştı.

Tüm halkın evde kaldığı ve 65 yaş üstün de sokağa çıkmasının yasak olduğu süreçte, spor kulüpleri de desteklerine devam ediyor.

Mutfağını Kafe Haline Getirerek Yüzleri Güldürdü

TOFAŞ Basketbol Takımı oyuncularından olan Barış Ermiş de, bu dönemde evde kal çağrısı yaptı ve evini de kafetaryaya çevirerek eğlenceli bir video ile süreci destekledi.

Basketbol Süper Lig ekiplerinden biri olan Bursa temsilcisi TOFAŞ Basket ekibinin oyuncusu Barış Ermiş, ailesiyle beraber evinde geçirdiği süreci keyif veren videolar eşliğinde paylaştı.

Öncesinde de antrenmanlarını çocukları ile yapan 35 yaşındaki sporcu, mutfağını da sembolik bir kafeye çevirerek, evde kalma sürecini daha keyifli hale getirmek adına örnek bir video çekerek, destek olmaya çabaladı.