Tofaş Spor Kulübü

Tofaş Spor Kulübü En Heyecan Veren Smacı Taraftara Sordu

Tüm dünyada etkisini gösteren ve 1 milyondan fazla kişiye bulaşan yeni tip koronavirüs salgını, Türkiye’yi de etkilemeye devam ediyor. Ülkede binden fazla kişinin hayatını kaybetmesine neden olan Kovid-19 salgını, beraberinde çok sayıda tedbirin de gerekliliğini gözler önüne seriyor.

Tedbir gereği bakanlık tarafından tüm spor müsabakaları ise süresiz olarak askıya alınma süreci ile 19 Mart tarihinden bu yana karşı karşıya gelmiş durumda. Spor kulüpleri bu süreçte taraftarını ve spor severleri de bilgilendirmek için de çeşitli etkinlikler ile ön plana çıkıyorlar.

Ağırlıklı olarak sosyal medya paylaşım sitelerini tercih eden spor kulüpleri, çeşitli sorularla da takipçilerinin hafızalarını zorlamayı deniyorlar. Bursa temsilcisi Tofaş Spor Kulübü de bu süreci çeşitli etkinlikler ile destekleyen kulüpler arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Sezonun En Heyecanlandıran Smacı Oylaması

Resmi Twitter üzerinden çeşitli paylaşımlar yapan ve taraftarına sık sık çeşitli sorular sorarak anket düzenleyen mavi yeşilli kulüp, bu kez de sezondaki en heyecan verici smacın oylamasını yaptı.

Twitter hesabı üzerinden smaç oylaması yapan Tofaş Spor Kulübü, 2019-2020 sezonunda en heyecanlandıran dunk hangisiydi şeklinde bir soruyu basketbol severlere yöneltti.

Basketbol severleri heyecanlandıran bu oylama, kısa sürede ise yoğun bir ilgi gördü.