Tofaş Spor Kulübü’nden Karantina Sürecinde Müzik Ziyafeti

Çin’in Wuhan kentinde başlayarak, küresel salgın haline gelen yeni tip koronavirüs salgını, dünyada on binlerce kişinin hayatını kaybetmesine neden oldu. Bu süreçte tüm ligler süresiz olarak ertelenirken, durumdan basketbol dünyası da son derece olumsuz etkilendi. TOFAŞ Spor Kulübü ise bu süreçte, her kulüp gibi sosyal medya paylaşım siteleri üzerinden çeşitli moral ve destek mesajları ile taraftarını ve halkı dinlendirmeye çabalıyor.

Tüm ülke ve hatta dünyada endişeli bir süreç içerisinde geçirilen yeni tip koronavirüs salgını döneminde, spor kulüpleri de antrenmanlarını bireysel olarak oyuncularına evlerinde yaptırıyor. Öte yandan liglerin de süresiz olarak ertelendiği süreçte, Bursa temsilcisi TOFAŞ Spor Kulübü ekibi de, sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanmaya devam ediyor.

Bora Satır’ın Piyano Performansı

Twitter üzerinden sık sık paylaşımlar yapan mavi yeşilli kulüp, bu süreçte hem taraftarın hem de halkın daha moral bulması amaçlı olarak, çeşitli etkinlikleri hazırlıyor.

TOFAŞ Spor Kulübü de bu süreçte, özellikle sporcularının hazırlamış olduğu özel videoları, Twitter hesabı üzerinden paylaşmayı seçiyor. Takımın genç oyuncularından biri olan Bora Satır da, bu süreçte sergilediği piyano performansı ile 10 üzerinden bir puan verilmesi sürecinde, takipçisine kaç puan vereceğini sorarak farklı bir paylaşıma imza attı.