Tofaş Spor Kulübü

Tofaş Spor Kulübü Sosyal Medyada Anı Paylaşımıyla Moral Verdi

Yeni tip koronavirüs salgını, spor kulüpleri üzerinde de etkisini göstermeye devam ediyor. Bu süreçte sosyal medya kullanmaya özen gösteren kulüpler ise çeşitli aktiviteler ile süreci değerlendiriyor.

Tüm dünyada son derece olumsuz bir etki gösteren yeni tip koronavirüs salgını, tüm liglerin süresiz olarak askıya alınmasının yanı sıra, kulüplerin zorlu ve belirsizlik içerisinde olduğu bir sürece girmesine de neden oldu. Bu süreçte spora hasret kalan taraftarlar ve spor sever kişiler de, tutmuş olduğu takımları sosyal medya üzerinden takip etmeye ve ne yaptıklarını görmeye devam ediyor.

Basketbola da uzun süredir ara veren spor kulüpleri, bu dönemde evde vakit geçiren ve yeni maç izleyemeyerek basketboldan uzak kalan oyuncularına destek olmaya ve moral vermeye devam ediyor. Bursa temsilci ekibi olan Tofaş Spor Kulübü de, özellikle sosyal medya paylaşım siteleri aracılığıyla taraftarı ile arasında bir bağ kurmaya çabalıyor ve basketbola duyulan özlemin önüne geçmeye çabalıyor.

Şimdi Nostalji Zamanı

Bursa temsilcisi olan mavi yeşilli ekip, bu kez de resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla taraftarına nostalji tadını yaşattı. Tofaş Spor Kulübü için Avrupa Kulüpler Kupası’nın 1998 maçını paylaşan hesaba da teşekkür eden Bursa ekibi, özleyenlere de basketbol keyfini sundu.