TOFAŞ Basketbol

Tofaş Spor Kulübü’nde En Heyecan Veren Smaç Soruldu

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle tüm dünyada küresel çaplı bir kriz süreci yaşanıyor. Spor müsabakalarını da son derece olumsuz etkileyen bu süreçte, tüm ligler ise bakanlık kararı ile süresiz olarak askıya alınmış durumda. Sezondan geriye kalan maçların ne olacağına ilişkin belirsizlik durumu ise hala devam ediyor. Sporcular ise bu süreçte tedbir gereği antrenmanlarını takım olarak gerçekleştiremiyorlar. Bunun yerinde antrenörler tarafından verilen programları, bireysel olarak evde yapıyorlar.

Evde bireysel olarak çalışan sporcular, formlarını bu şekilde korumaya çalışsa da, liglerin belirsizlik süreci içerisinde de büyük bir kıvranma süreci içerisindeler. Fakat bu dönemde basketbolu özleyenler yalnızca basketbolcular değil. Çünkü taraftarlar da döneme ilişkin ciddi bir basketbol ve spor özlemi duyuyor.

Spor kulüpleri, bu dönemde taraftarı destelemek adına da çeşitli etkinliklere imza atarak, vaktini evde geçiren ve basketbolu özleyen taraftarlarına bir nebze de olsa moral vermeye çabalıyorlar.

En Heyecanlandıran Smaç İmzası: Muhsin Yaşar

Bursa temsilcisi Tofaş Spor Kulübü de, bu dönemde özellikle sosyal medyayı son derece etkin kullanarak, çeşitli etkinliklere imza atıyor. Mavi yeşilli kulüp, Twitter üzerinden en heyecan verici smaç oyunu ile, Bursa taraftarını da harekete geçirmeyi başardı.

Tofaş Spor Kulübü tarafından yapılan söz konusu smaç oylamasının sonuçlarına göre ise ilk sırada seçilen smacın imzasını taşıyan isim Muhsin Yaşar oldu.