Tofaş Spor Kulübü

Tofaş Spor Kulübü’nden Anlamlı Paylaşım

Koronavirüs salgını sürecinde sosyal medya hesaplarını son derece aktif kullanan Tofaş Spor Kulübü, tarihi paylaşımları ile de ün edindi. Türkiye’de basketbol liglerinin tescilinin ardından ise basketbola ilişkin anıları paylaşmaya devam eden mavi yeşilli kulüp, taraftarını unutmadı.

Tüm dünyanın zorlu bir dönemden geçtiği bu günlerde, Tofaş Spor Kulübü, sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımlarına devam etti. Küresel çaplı yaşanan pandemi nedeniyle spor faaliyetlerinin durma noktasına geldiği dönemde, sporseverler de ciddi bir yokluğun içerisine düştü.

Basketbol maçlarına hasret kalanlar için ve sporu bu zor günlerde özleyenler için de Tofaş Spor Kulübü ekibi, destek paylaşımlarına devam ediyor.

Her gün birden fazla içerikle taraftarına ve takipçilerine eski günlere ilişkin anılar paylaşan ve çeşitli etkinliklerle basketbolseverleri harekete geçiren mavi yeşilliler, tarihi paylaşımlarına da devam etmeyi sürdürdü.

Hafızalar Zorlandı

Taraftarını 8 yıl öncesine götüren bir zaman yolculuğu gönderisi ile seslenen kulüp, Bradlay Buckman’ın panyayı tuzla buz eden smacını hatırlayanları sordu.

Bu paylaşımı ile kısa sürede büyük bir hareket sağlamayı başaran Bursa temsilcisi, zor günlerden geçen taraftarına da moral vermiş oldu. Kulüp paylaşımında ayrıca Bradley Buckman’ın kişisel hesabını da etiketlemeyi ihmal etmedi.

Güncel Yazılar