Tofaş Spor Kulübü

Tofaş Spor Kulübü’nden Eğlenceli Etkinlik

Dünyada etkisini gösteren yeni tip koronavirüs salgınının başlıca vurduğu alanlardan biri de spor dünyası oldu. Tüm spor faaliyetlerinin durma noktasına geldiği süreçten, basketbol da bütün branşlar gibi etkilendi.

Türkiye’de de tüm liglerin süresiz olarak askıya alınmasının ardından spor kulüpleri de oyuncularına tedbir gereği takım halinde idman programlarını durdurma kararı aldı. Bu süreçte tüm sporcular ise çalışmalarını bireysel olarak sürdürdüler.

Formlarını evlerinde yaptıkları çalışmalarla korumaya çalışan sporcular ise bu süreçte özellikle taraftar tarafından çok merak edildi. Basketbol Süper Ligi’nin başarılı temsilcilerinden biri olan Tofaş Spor Kulübü de bu dönemde mavi yeşilli taraftarını her daim sosyal medya paylaşım siteleri üzerinden bilgilendirdi.

Favori Seçimin Hangisi

Tofaş Spor Kulübü resmi sosyal medya hesapları üzerinden çeşitli etkinliklerin hazırlandığı dönemde, basketbolu özleyen taraftarlara da sık sık seslenildi.

Mavi yeşilli kulüp, bu dönemde çeşitli anketler, oylamalar ile taraftarını harekete geçirdi. Resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan son paylaşımda ise Muhaymin Mustafa’nın sahadaki 9 farklı ifadesini emojiler ile anlatan kulüp, eğlenceli bir görüntüye imza attı.

Eğlenceli bir etkinliğe imza atan Tofaş Spor Kulübü, taraftara favori seçimini sorarak, paylaşımı #whatsyoutfavorite etiketi ile de paylaştı.