Tofaş

Tofaş Spor Kulübü’ne Teşekkür Dilekleri

Yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle Türkiye’de 19 Mart günü askıya alınan liglerin kararı, geçtiğimiz haftalarda verildi. Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, tüm basketbol liglerinin tescil edildiğini ve şampiyonun da belirlenmeyeceğini duyurdu. Öte yandan bu sezon yaşanan olağanüstü durum sebebiyle ligde kümeden düşme ve çıkma gibi durumların da olmayacağını belirtti.

Basketbola verilen mecburi ara ve tescil döneminde, hem sporcular hem de basketbolseverler ise büyük bir hasret içerisinde kaldı. Bursa temsilcisi Tofaş Spor Kulübü de bu dönemde sosyal medya paylaşım siteleri aracılığıyla sık sık paylaşımlarını yapmayı sürdürdü.

Mavi yeşilli kulübün başarılı oyuncularından ise bu dönemde çeşitli destekler her zaman geldi ve Tofaş Basketbol taraftarları her koşulda sporcuların durumuna ilişkin bilgileri edindiler.

Milli Basketçilerden Teşekkür Mesajları

Takımın başarılı basketbolcuları Berkan Durmaz ve Yiğit Arslan’dan ise, spor dünyası adına zor günlerin yaşandığı bu süreçte kulübe teşekkür dilekleri geldi.

Tofaş Basketbol Takımı’nın önemli yıldızlarından biri olan milli basketbolcu Berkan Durmaz, yapmış olduğu paylaşımı ile dikkat çekti. Durmaz, Tofaş kültürünün ve baş antrenör Orhun Ene’nin öğretmiş olduğu şeylerin en başında dürüstlük olduğunun altını çizdi.

Yiğit Arslan da kendi ailesinden sonra, Tofaş ailesinden öğrendiği en önemli iki kavramın saygı ve dürüstlük olduğunu dile getirerek, mavi yeşilli kulübe teşekkür ve selamlarını iletti.

Güncel Yazılar